Unicity LivingBy Daramis

FAQ

Nemůžete najít odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se nás přímo prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo nám rovnou zavolejte.

  Nejbližší bankomat se nachází v areálu Západočeské univerzity, v budově Fakulty strojní a také Fakulty elektrotechnické.

  Pokud jste studentem Západočeské univerzity, služby tisku nabízí jejich knihovna. V projektu Unicity Living bohužel není možnost tisku.

  Ano, hned vedle klientského centra Unicity Living v ulici Technická je Pekařství Kuri Stříbro (https://www.pekarstvistribro.cz/) a Bistro Rosemary (https://www.facebook.com/BistroRosemary)

  Ne, nenachází.

  Velmi dobrá, přímo u komplexu Unicity Living se nachází tramvajová zastávka Technická, ze které se pohodlně dostanete do centra Plzně tramvají číslo 4 a to do 20 minut.

  V docházkové vzdálenosti 10 minut se od Unicity Living nachází nákupní zóna Area Bory (potraviny, drogerie, lékárna, oděvy) a také nákupní centrum Borská pole (potraviny, lékárna, drogerie, oděvy, optika, vybavení do domácnosti, rychlá občerstvení).

  Klientské centrum je Technická 3000/9, Plzeň 301 00,
  Budova A1: Technická 3001/5
  Budova A2: Technická 3000/7 a 9
  Budova C1: Magisterská 3015/8 a 10
  Budova C2: Magisterská 3014/4 a 6
  Budova D: Magisterská 3012/2

  Krátkodobé ubytování neposkytujeme, nejkratší smluvní vztah uzavíráme na půl roku, s tříměsíční výpovědní dobou.

  U studentů je připojení k internetu zahrnuto v ceně pronájmu. U ostatních rezidentů je připojení k internetu zpoplatněno sazbou 280 Kč za měsíc.

  V areálu bydlí páry, studenti, rodiny s dětmi, zaměstnanci z okolních firem a mladí profesoři.

  Areál včetně vnitřních společných prostor je monitorován kamerovým systémem a používáme program k evidenci použití čipů od vchodů a společných prostor.

  Výpovědní lhůta je 3 měsíce a začíná běžet v měsíci, který následuje tomu, ve kterém jste výpověď podali.

  Před ubytováním je nutné zaplatit depozit ve výši dvouměsíčního nájmu a nájemné na měsíc dopředu. Provize za zprostředkování se u nás neplatí.

  V bytech a ve vnitřních prostorách budov je zakázáno kouřit, jsou zde nainstalované požární hlásiče. Kouření je povoleno pouze před domy, kde jsou pro tento účel nainstalovány popelníky.

  Rezident Unicity Living je povinen nám nahlásit, telefonicky nebo emailem, pokud u něj bude přebývat osoba cizí, a to déle než 3 měsíce. Za tuto osobu není třeba nic platit.

  Ano, v bytě je možné chovat zvíře, avšak je nutné tuto skutečnost ohlásit předem. Tato služba je zpoplatněná 300 Kč/měsíc za jedno zvíře mimo klec/terárium.

  V areálu se před každou budovou nachází parkovací stání, která jsou veřejně přístupná. Nabízíme možnost pronájmu parkovací stání v garážích nebo venkovní parkovací stání, která se nacházejí mezi jednotlivými budovami a která nejsou veřejně přístupná.

  Ne, v areálu je omezený počet parkovacích míst. Je tady možnost parkování zdarma anebo za příplatek.

  Pouze veřejně nepřístupná parkovací místa jsou střežena kamerovým systémem.

  Sklepní prostor je možné si pronajmout za příplatek.

  Joga

  Ne, jenom některé byty disponují pračkou za příplatek, nicméně v každé budově je společná prádelna, kterou lze využit 24/7 za poplatek.

  Prádelna se nachází v prostorách společenské místnosti. Pro vstup do prádelny je tedy nutné mít čip, který se půjčuje v klientském centru s vratným depozitem 1500 Kč.

  Pokud použijete vlastní prací prášek a aviváž, vyprání jedné pračky vás bude stát 80 Kč. Pokud použijete náš prací prášek a aviváž, zaplatíte za vyprání jedné pračky 100 Kč. Doba sušení záleží na materiálu. Průměrná doba sušení je 40 min (2 cykly po 20 Kč).

  Ano, je možné si vyprat přes noc, prádelna je v noci otevřena. Není však povoleno se zdržovat déle v klubu, než je nutné, protože tato místnost podléhá režimu nočního klidu.

  Telefon je +420 270 006 563, e-mail: unicity-living@daramis.com. Klientské centrum máme otevřeno od pondělí do pátku od 8:00 do16:00 hodin.

  Heslo k Wi-Fi v klubech je k dispozici v klubech nebo v klientském centru. V bytech naleznete název a heslo Wi-Fi přímo na routeru nebo vám ho taktéž sdělíme v klientském centru.

  U studentů je v ceně nájmu zahrnut jak měsíční pronájem bytu, tak veškeré poplatky spojené s užíváním bytu, tzn. voda, elektřina a služby. V ceně nájmu je také zahrnuto připojení k Wi-Fi. U ostatních rezidentů v ceně nájmu nejsou zahrnuté poplatky spojené s užíváním bytu. Přesné podmínky jsou specifikované v nájemní smlouvě. Za příplatek lze také chovat zvíře v bytě. Rozhlasové a televizní vysílání v případě vlastní televize je zpoplatněno zvlášť.

  Nájem se platí převodem na účet, vždy do 5. dne aktuálního měsíce, za který se nájemné platí. Přesné podmínky jsou specifikované v nájemní smlouvě.

  V Unicity Living je možné si pronajmout pouze celý byt. Pokud nechcete mít celý byt pro sebe, ale chcete bydlet se spolubydlícím, nejjednodušší je si ho najít přes naší facebookovou skupinu Unicity Co-Living.

  Noční klid je od 22:00 – 6:00. Pokud někdo porušuje noční klid neúnosným způsobem, prosím zavolejte ještě v noci Policii ČR na čísle 158 a další den nám tuto skutečnost oznamte emailem na unicity-living@daramis.com nebo telefonicky na +420 270 006 563.

  Opatření v době pandemie COVID-19 se řídí platným nařízením vlády. Pravidelně dezinfikujeme kliky dveří, madla, zábradlí, tlačítka ve výtahu. Ve vstupní chodbě u schránek je nainstalována dezinfekce na ruce.

  Konzumace alkoholu ve společných prostorách areálu je přísně zakázána.

  Pokud si zabouchnete klíč v bytě, ne však v zámku, po prokázání vaší totožnosti jsme schopni byt odemknout našimi náhradními klíči, které máme v klientském centru. Pokud si zabouchnete klíč v bytě a v zámku, je potřeba, abyste si zavolali zámečníka. Číslo na něj je +420 774 684 584, Petr Rapčan, pro více informací https://zamecnikbolevec.cz/ . V klientském centru také dostanete čip ke vstupu do prádelny a společenské místnosti.

  Ano, v každém bytě je přípojka na televizi. Televizní rozhlas je však zpoplatněn dle aktuálního ceníku.

  Úklid společných prostor je v režii uklízecí firmy a probíhá několikrát týdně. Je však nutné, aby každý nájemník udržoval pořádek po odchodu z klubu a nenechával pytle s odpadky vedle popelnic a na chodbě před vchodovými dveřmi do bytu. Za úklid bytu si zodpovídá každý nájemník sám.

  Společenskou místnost lze využívat od 6:00 do 22:00, tedy v době mimo noční klid.

  Ano, společenskou místnost lze zamluvit v klientském centru.

  Klíč od multifunkčního hřiště lze pořídit v klientském centru.

  Vybavení na hřiště lze vypůjčit v klientském centru.

  Rezervace možná je, avšak hřiště je pro všechny nájemníky společné a vždy je to na domluvě s ostatními uživateli hřiště.

  Je potřeba mít svoje vlastní vybavení pro použití grilu.

  Grily jsou volně přístupné pro rezidenty Unicity Living. Je dobré nás o záměru grilování informovat a to emailem, telefonicky nebo osobně v klientském centru.

  Osobně zajděte do našeho klientského centra a poruchu nahlaste. O závadě nás můžete také kontaktovat emailem nebo telefonicky.

  Všechny byty mají stejné základní vybavení – postele, kuchyňskou linku, lednici, vybavenou koupelnu, stoly, židle. Za příplatek lze pronajmout byt s pračkou, myčkou, terasou nebo balkonem.

  Společenské místnosti se nachází v přízemí každého našeho obytného domu, vstup do nich je zabezpečen elektronickým zámkem. Dveře lze odemknout čipem, který si můžete zapůjčit v klientském centru. Vratný depozit na čip činí 1500 Kč. Celý depozit vám vrátíme při vrácení čipu a v případě, že ve společenské místnosti nedošlo k materiálním škodám.

  Ano, v areálu jsou kontejnery na tříděný odpad – sklo, plast, papír. Kontejnery se nachází venku mezi budovami C1 a C2 a také u budovy D.

Kontaktujte nás

Děkujeme za Váš zájem. Do Vašeho e-mailu byla odesláno potvrzení o odeslání zprávy, kterou jste nám poslal/a.
V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Tým Daramis
Unicity Living telefon
Klientské centrum
Technická 3000/9, 301 00, Plzeň 3
Po, St, Pá – 9:00 – 11:00
Út, Čt – 13:00 – 15:00
Facebook Unicity Living Instagram Unicity Living
Manuály ke stažení
Ochrana osobních údajů
Cookies
Daramis
© 2019-2022 DARAMIS