Unicity LivingBy Daramis
Tato stránka používá soubory cookies a sběr dat pro remarketing. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete souhlas s využitím souboru cookies a sběru dat pro remarketing podle aktualizovaného nastavení prohlížeče. Více o Ochraně osobních údajů.

Aktuality

Společnost DARAMIS prodává svůj úspěšný plzeňský projekt

22. března 2021
Společnost DARAMIS prodává svůj úspěšný plzeňský projekt Unicity Living švédské společnosti Heimstaden

Zástupci české developerské a investiční společnosti DARAMIS a švédské společnosti Heimstaden, poskytující nájemní bydlení po celé Evropě, podepsali smlouvu o prodeji úspěšného plzeňského projektu nájemního bydlení Unicity Living s 226 byty a 5 nebytovými prostory. Projekt Unicity Plzeň získal ocenění Realitní projekt roku 2017, byl dokončen v roce 2019.

Součástí transakce je i dohoda, že do konce roku 2022 bude zajišťovat všechny služby související s nájmem prodávající, společnost DARAMIS.
„Jsme rádi, že se naše společnost spojila s tak silným partnerem, kterým je společnost Heimstaden a věříme v následnou spolupráci. Vybudovali jsme v České republice ojedinělý a silný projekt, kterým Unicity Living bezesporu je. Do budoucna plánujeme projekty nájemního bydlení vystavět i v Praze, kde máme celé portfolio úspěšných rezidenčních projektů.“ uvádí Martin Vachek, výkonný ředitel společnosti DARAMIS.

Podnájemníků, kteří v projektu bydlí, se tato změna nijak nedotkne a nijak ji nepocítí.

Získej měsíc nájmu zdarma!

Unicity - Získej měsíc nájmu zdarma!
12. říjen 2020
Chceš získat jeden měsíc ubytování v Unicity Living zcela zdarma? Doporuč svého kamaráda, který se u nás ubytuje a měsíc zdarma máš v kapse!

Jak to přesně funguje?

1. Doporuč svému kamarádovi Unicity Living – důležité je, aby vlastnil ISIC průkaz.
2. Kamarád buď vyplní kontaktní formulář na webu, zavolá nebo se za námi staví do klientského centra přímo v Unicity. Je důležité, aby vždy zmínil tvé jméno.
3. Po uzavření smlouvy s tvým kamarádem, minimálně na 6 měsíců, s tebou uzavřeme dodatek ke tvé smlouvě, kdy získáš 1 měsíc zcela zdarma (vztahuje se na celou bytovou jednotku).

Pro více informací nás neváhej kontaktovat.

Nabídka je určena pouze pro nájemníky Unicity Living (Unicitizeny).

VYHRAJ SUD PIVA s Unicity Living

Unicity - VYHRAJ SUD PIVA s Unicity Living
24. září 2020
V rámci soutěže kromě 5 termohrnků můžete ještě vyhrát 5x kartičku na 15 snídaní zdarma v Pekařství Kuri Stříbro, která se nachází v objektu Unicity Living. Navíc jsme si nachystali speciální cenu a to sud piva (15 l) pro prvního výherce.

Všechny informace a pravidla
se dozvíte na našem facebooku nebo instagramu.

PRONÁJEM OD 5 500 Kč /osoba/měsíc

Unicity - PRONÁJEM OD 5 500 Kč /osoba/měsíc
1. červen 2020
Nově nabízíme pronájem plně vybavených bytů od 5 500 Kč za měsíc za osobu. Bez dalších poplatků, bez starostí. Aktuální nabídka platí od 1. června 2020 při obsazení celého bytu 1+kk dvěma osobami. Cena zahrnuje veškeré poplatky a je konečná.

 • Cena 5 500 Kč za měsíc pro jednu osobu platí u plně vybavených bytů typu STANDARD, které disponují kuchyňským koutem (dvouplotýnková indukce, lednička, trouba, mikrovlnná trouba), samostatnou koupelnou a předsíní. K výbavě také patří ložní prádlo, ručníky a veškeré potřebné nádobí a příbory.
 • Volitelné příplatky k základnímu nájmu:
 • 1. Balkon: + 100 Kč za měsíc pro jednu osobu
  2. Terasa: + 200 Kč za měsíc pro jednu osobu
  3. Velká terasa: + 350 Kč za měsíc pro jednu osobu
  4. Pračka v bytě: * + 200 Kč za měsíc pro jednu osobu
  * Jinak lze využít společné prádelny v budově.
  5. Myčka v bytě: + 100 Kč za měsíc pro jednu osobu

  Pokud máte zájem o bližší informace, kontaktujte nás prosím telefonicky na 800 226 223 nebo e-mailem přes kontaktní formulář.

  STAŇTE SE SOUČÁSTÍ
  NAŠEHO TÝMU

  27. květen 2020
  Do nového týmu v Plzni hledáme na několik pracovních pozicích nové kolegy. Přesný popis najdete na naší stránce KARIÉRA.

  Kontaktujte nás

  Děkujeme za Váš zájem. Do Vašeho e-mailu byla odesláno potvrzení o odeslání zprávy, kterou jste nám poslal/a.
  V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

  Tým Daramis
  Unicity Living telefon
  Facebook Unicity Living Instagram Unicity Living
  Daramis
  © 2019-2021 DARAMIS