Unicity LivingBy Daramis
Tato stránka používá soubory cookies a sběr dat pro remarketing. Pokud používáte naše stránky, vyjadřujete souhlas s využitím souboru cookies a sběru dat pro remarketing podle aktualizovaného nastavení prohlížeče. Více o Ochraně osobních údajů.

Aktuality

PRONÁJEM LŮŽKA

Unicity - PRONÁJEM LŮŽKA
1. červena 2020
Nově nabízíme pronájem lůžka od 5 500 Kč za měsíc pro jednu osobu. Bez dalších poplatků, bez starostí a plně vybavený byt. Aktuální nabídka platí od 1. června 2020 při obsazení celého bytu 1+kk dvěma osobami. Cena zahrnuje veškeré poplatky a je konečná.

 • Cena 5 500 Kč za měsíc pro jednu osobu platí u plně vybavených bytů typu STANDARD, které disponují kuchyňským koutem (dvouplotýnková indukce, lednička, trouba, mikrovlnná trouba), samostatnou koupelnou a předsíní. K výbavě také patří ložní prádlo, ručníky a veškeré potřebné nádobí a příbory.
 • Volitelné příplatky k základnímu nájmu:
 • 1. Balkon: + 100 Kč za měsíc pro jednu osobu
  2. Terasa: + 200 Kč za měsíc pro jednu osobu
  3. Velká terasa: + 300 za měsíc pro jednu osobu
  4. Pračka v bytě: * + 200 Kč za měsíc pro jednu osobu
  * Jinak lze využit společné prádelny v budově.

  Pokud máte zájem o bližší informace, kontaktujte nás prosím telefonicky na 800 226 223 nebo e-mailem přes kontaktní formulář.

  STAŇTE SE SOUČÁSTÍ
  NAŠEHO TÝMU

  27. květen 2020
  Do nového týmu v Plzni hledáme na několik pracovních pozicích nové kolegy. Přesný popis najdete na naší stránce KARIÉRA.

  LÉTO ZDARMA! 12 MĚSÍCŮ ZA CENU 10

  Unicity - LÉTO ZDARMA! 12 MĚSÍCŮ ZA CENU 10
  1. březen 2020
  Bydlete 12 měsíců za cenu pouhých 10 měsíců! Akce zvýhodněného nájemného platí od 1. 3.2020 do 1. 7. 2020 při uzavření nájemní smlouvy na 12 měsíců. Získáte tak poměrné snížení ročního nájemného o částku, která odpovídá dvouměsíčnímu nájmu. Pro více informací volejte přímo nebo e-mailem přes kontaktní formulář.

  NOVĚ V NABÍDCE POUZE LŮŽKO

  Unicity - NOVĚ V NABÍDCE POUZE LŮŽKO
  1. březen 2020
  Nově nabízíme studentské řešení dlouhodobého pronájmu, a to pronájem samostatného lůžka v rámci našich bytů k pronájmu. Nejedná se tedy o pronájem celého bytu. Pro zjištění aktuálních kapacit a více informací volejte přímo nebo e-mailem přes kontaktní formulář.

  Slevová akce Bistro Rosemary

  Unicity - Slevová akce Bistro Rosemary
  24. únor 2020
  Už jste to slyšeli?! V Rosemary Bistro, které je součástí našeho projektu Unicity Plzeň, probíhá až do 31. března 2020 slevová akce. Každé odpoledne si tak můžete zakoupit vína či sladké palačinky s 20% slevou. Pro získání slevy stačí sdělit obsluze tajné heslo, které zní "Odpoledne v Rosemary". Těšíme se na vaši návštěvu!

  Kontaktujte nás

  Děkujeme za Váš zájem. Do Vašeho e-mailu byla odesláno potvrzení o odeslání zprávy, kterou jste nám poslal/a.
  V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

  Tým Daramis

  Facebook Unicity Living Instagram Unicity Living Unicity email
  Daramis
  © 2019-2020 DARAMIS